Business Run běží celou republikou

08.06.2015 22:20

Business Run běží celou republikou

Brněnská společnost CB&I Czech Republic www.CBI.com se zapojila do projektu společenské zodpovědnosti pod názvem Business Run, který kromě pomoci handicapovaným šíří motivaci pro všechny zaměstnance ke zdravému pohybu a životnímu stylu.

43 zaměstnanců společnosti CB&I Czech Republic uběhlo  "po práci" symbolickou trasu 5 km a přispěli tak svou energií i finanční částkou na rozjezd projektu Sportovní asistentwww.sportovniasistent.cz )

Více informací o projektu BUSINESS RUN najdete na www.businessrun.cz

Štafetu převzala plzeňská firma SONY DADC, která je v oblasti firemního zdraví a sportu aktivní již několik let. Zaměstnanci SONY DADC vyběhnou na symbolickou trasu akce Business Run v den Sportovního festivalu, který se v Plzni koná 17.6. 2015.

Věříme, že i tato skutečnost bude motivací a inspirací pro firemní tým a připomínáme, že na této akci se neběhá pro závod s časem. Jde především o dobrý pocit, inspiraci ke zdravému životnímu stylu a pro podporu společensky prospěšných projektů jako je Sportovní asistent.

Být inspirací je hlavním posláním projektu Business Run. Věříme, že se nechá inspirovat co nejvíce zaměstnanců SONY DADC a budeme tak moci štafetu poslat do další firmy s pořádným přírůstkem počtu běžců.

Rádi bychom poděkovali mediálnímu partnerovi www.behej.com, který nám od začátku pomáhá o projektu Business Run informovat a inspirovat tak co nejvíce nadšenců zdravého pohybu a běhání po celé České republice.

Komu SONY DADC předá štafetu a motivaci k běhu ? 

Zůstane štafeta Business Run v Plzni nebo se přesune do jiné části České republiky?

Více informací najdete na www.businessrun.cz

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


  • Mgr. Jiří Kastner, MBA
  • +420 603 82 82 42

Dostávejte novinky e-mailem

Dostávejte novinky e-mailem

© 2019, Česká asociace, z.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑