Novinky

SAFARI PIVOVAR - partner turnaje BEER GOLF

SAFARI PIVOVAR je jedním z hlavních partnerů turnaje BEER GOLF CHARITY. Jsme za to rádi, jak kvůli kvalitnímu pivu, které účastníkům chutná, ale i proto, že nás velmi baví skvělá a užitečná myšlenka pivovaru z každého vypitého piva věnovat 2 Kč na záchranu nosorožců.

GOLF TRIATHLON 2018 - PROPOZICE AKCE

GOLF TRIATHLON 2018

PROPOZICE AKCE 1.9.2018

...informace o příští AKCI !

Přejeme hezký srpen a pokud čtete tyto řádky, tak se na Vás těšíme 1.9.2018 v rámci akce Golf Triathlon  na Park Golfu v Hradci Hrálové.

Časový harmonogram:

08:00 - 08:30 Akreditace nových účastníků
08:30 - 09:00 Registrace účastníků přihlášených online
09:00 - 09:30 Prezentace a vysvětlení turnaje
09:30 - 09:45 Příjemné zahájení (primátor města Z. Fink + Radek Jaroš)
10:00 - 11:30 Golfový turnaj - start canon (v čase možnost pro běžce a MTB projet si trasu)
11:30 - 15:00 MTB a běžecká část turnaje
15:00 - 16:00 Zasloužené jídlo ( Park Golf těstoviny, Aquarko rizoto ) + možno dokoupiti pečeni a točené tekutiny
16:00  - ........ vyhlášení výsledků, volná zábava, focení, prezentace partnerů

Hradecký terénní triathlon

V rámci příprav prvního ročníku akce GOLF TRIATHLON jsme se zúčastnili několika klasických triatlonů.

Abychom získávali zkušenosti od nejlepších vybrali jsme si i Hradecký terénní triatlon, který letos měl již svůj 15.ročník. Od roku 2012 je akce v plné režii Leoše Roušavého a Lukáše Netíka a zúčastní se jej jak nadšenci tak i zkušená elita českého triatlonu.

Jako malé poděkování organizátorům a především z respektu všem, kteří se triatlonu věnují jsme se rozhodli nabídnout STARTOVNÉ ZDARMA na první ročník závodu GOLF TRIATHLON v Hradci Králové všem, kteří se zúčastnili závodu Hradecký terénní triatlon 2018. Nabídka platí po všechny věkové kategorie, jednotlivce i štafety.

Stačí do přihláškového formuláře ke svému příjmení připsat  - HRADECKÝ TERÉNNÍ TRIATHLON.

VÍCE INFORMACÍ NA www.GolfTriathlon.cz

PŘIHLÁŠKY ZDE!

BEER GOLF CHARITY 2018 - partnerství

Vážení příznivci a výrobci českého piva,

zveme Vás k propojení české tradice pivovarnictví a kvalitních značek piva s jedinečnou atmosférou golfového prostředí.

Naším cílem je atraktivním způsobem prezentovat pestrost nabídky českých piv. Golf a golfisté umí ocenit kvalitu a proto právě na golfových turnajích je díky krásnému prostředí a úctě ke kvalitě ideální prostředí pro vytvoření sbírky toho nejlepšího co české pivovranictví nabízí.

Pokud i Vaše značka oslovuje originalitou a kvalitou, pojďte do toho s námi!

GOLF TRIATHLON SPOJUJE

11.07.2018 19:52

GOLF TRIATHLON SPOJUJE

Kolébkou spojení disciplín GOLF, KOLO a BĚH je Hradec Králové a mládí celého projektu umocňuje skutečnost, že autory myšlenky jsou Julinka (2006) a Jakub (2009), kteří akci vymysleli pro své kamarády jako sportovní akci na závěr prázdnin.

Julie i Jakub jsou členy golfového klubu Park Golf, který se k akci GOLF TRIATHLON postavil více než vstřícně a poskytl pro turnaj zázemí a prostor v atraktivním sobotním termínu 1.9.2018.

Přidejte se a pozvěte kámoše sportovat i Vy!

www.GolfTriathlon.cz

www.GolfTriathlon.com

 

''JINÁ'' KRÁLOVNA GÁBINA KOUKALOVÁ

Nejen pro její sportovní výsledky a reperezentaci České republiky jsme Gábinu Koukalovou přivítali v Hradci Králové jako královnu. S přívlastkem "JINÁ" v kontextu s názvem její nové knihy se stala Gábina Koukalová novou královnou Hradce Králové.

RUNSMILE 2018

23.06.2018 13:40

RUNSMILE 2018

RUNSMILE 2018

Nový manažerský sport spojuje tři největší komunity - Golf Triathlon

Každé období má svůj sport pro "lidi úspěšné a společensky na výši".

Takto noviny popisovaly tenis v období první republiky. Tenis byl ostatně symbolem vyššího společenského žebříčku v Československu i během období komunismu. S otevřením hranic vtrhly do ČR i desítky nových sportů a od devadesátých let jsme pravidelně zaplavování vlnami nových sportovních a fitness trendů. Masové nadšení do běhu a maratonských disciplín zachvátilo republiku snad nejcitelněji. Nad širokou základnou hobby sportů ale stále levitují sporty "s vyšší přidanou hodnotou".

 Catering + golf = restaurace Aquarium

Na golfu je několik priorit, na které je třeba dát důraz a při tak hezkém turnaji jako je Golf Marathon obzvláště. Jedním z pilířů dobré nálady i kvalitného výkonu na hřišti je voňavý catering, který dodá sílu i optimismus do další hry. Již několik let spolupracujeme s vyhlášenou restaurací AQUARIUM  Hradec Králové, která zajišťuje catering po celé České republice. Pro zajímavost se podívejte na obrázky restaurace a pokud chcete profesionální catering i pro Vaši akci, volejte rovnou na Jiří Bodlák, 775 851 123, který Vám jistě dá skvělou nabídku pro Vaši firemní či sportovní akci.

PROPOZICE - GOLF MARATHON 2018

Děkujeme všem za účast a prosíme o dodržení časového plánu turnaje a následujících propozic turnaje GOLF MARATHON 2018. V případě jakýchkoli dotazů, nejistot nebo speciálních přání Vám ráda poradí MÍŠA JIRKOVA, event manager, KastyEventy, + 420 732 507 287 / 


  • Mgr. Jiří Kastner, MBA
  • +420 603 82 82 42

Dostávejte novinky e-mailem

Dostávejte novinky e-mailem

© 2018, Česká asociace, z.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑